Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia
przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
Imprezy - PODSUMOWANIE SEZONU TURYSTYCZNEGO

2 grudnia 2016r. odbyło się podsumowanie działalności Polskiego Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego Oddziału Ziemi Jaworskiej w Jaworze. Prezes Leszek Drabczyk  przywitał licznie przybyłych gości, działaczy, opiekunów SKKT i młodzież, a następnie przedstawił sprawozdanie z działalności krajoznawczo-turystycznej Oddziału w minionym roku. Podczas spotkania nagrodzono laureatów konkursów młodzieżowych oraz wręczono pamiątkowe medale osobom wspierającym.
Zarząd Główny PTTK na wniosek Zarządu Oddziału PTTK Ziemi Jaworskiej za wieloletnią pomoc i współpracę wyróżnił:
Medalem : Muzeum Regionalne w Jaworze, Nową Gazetę Jaworską
Dyplomem Honorowym: Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie w Mściwojowie
Brązową Honorową Odznaką PTTK: Drabczyk Michalinę
Brązową Odznaką – Zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży: Pokorną Barbarę
Wyróżnienia ZO PTTK Ziemi Jaworskiej:
Zarząd O/PTTK Ziemi Jaworskiej za całokształt działalności turystyczno-krajoznawczej i długoletnią służbę na rzecz dzieci i młodzieży wyróżnił odznaką 25 lat w PTTK kol. Zofię Żogał (od 1989r. w PTTK)
Zarząd O/PTTK Ziemi Jaworskiej za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa Ziemi Jaworskiej wyróżnił medalem 50-lecia Oddziału następujące osoby i instytucje :  1. Wojciech Krasecki 2. Leszek i Aleksandra Drabczyk 3. Bogusław i Maria Golonka 4. Henryk i Mariola Gęsior 5. Anna Orda 6. Eugeniusz Zwierzchowski 7. Iwona i Roman Zielińscy 8. Krzysztof i Barbara Skalik 9. Jadwiga i Kazimierz Zwierzew 10. Bogusław i Halina Zielińscy 11. Zbigniew Majewski 12. Andrzej i Zenona Kowalik 13. Barbara i Wojtek Firkowicz 14. Małgorzata i Jacek Skołd 15. Marzanna i Jacek Chuchla 16. Emilian Bera 17. Stanisław Laskowski 18. Muzeum Regionalne w Jaworze 19. PK Chełmy i CEEiK w Myśliborzu 20. KH ZHP Jawor 21. Mirosław Szkiłądź  22. Komenda Powiatowa Policji w Jaworze 23. SP 4 w Jaworze 24. SP 1 w Jaworze 25. MOW w Jaworze 26. SOSW w Jaworze 27. SP 5 w Jaworze 28. Gimnazjum nr 2 w Jaworze 29. Gimnazjum nr 1 w Jaworze 30. Gimnazjum w Męcince 31. SP w Kaczorowie 32. SP w Pogwizdowie 33. Gimnazjum w Budziszowie Wielkim 34. Gimnazjum w Wiadrowie 35. Jan Gagat 36. Halina Orda 37. Krzysztof Lis 38. Beata i Marek Olszewscy 39. Małgorzata Świderska 40. Ryszard Jaśpiński 41.Waldemar Michalski 42. Zespół SETA
Zarząd O/PTTK Ziemi Jaworskiej za całokształt działalności na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa Ziemi Jaworskiej nadał tytuł:
Za zasługi dla turystyki Ziemi Jaworskiej Kol. Annie Ordzie
Dla szkół i opiekunów:
Zarząd Oddziału w uznaniu podejmowanych w mijającym roku działań na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa naszego regionu, wyróżnił:
DYPLOMEM UZNANIA oraz nagrodami rzeczowymi – Szkolne Koła Krajoznawczo-Turystyczne opiekunów oraz ich najaktywniejszych przedstawicieli z niżej wymienionych placówek:
Szkoły podstawowe:
Nr 1 Jawor –opiekun Barbara Gmerek- Skalik uczniowie: Marcelina Tomaszewska, Katarzyna Majka , Marcin Kostecki
Nr 4 Jawor –opiekun Dorota Rybak uczniowie: Bartosz Pawlaczek Miłosz Tympalski Franciszek Bogdanowicz
Nr 5 Jawor - opiekun Anna Orda uczniowie: Dawid Skowron, Diana Lityńska i Martyna Wysoczańska
Nr 5 Jawor - opiekun Urszula Norko uczniowie: Miłosz Jasiński, Paweł Piaskowski, Natalia Michałowska
Nr 5 Jawor - opiekun Anna Bełza uczniowie: Samuel Detyna, Igor Nowak , Piotr Chałupka SP Kaczorów – opiekun Stanisława Kopka uczniowie: Przemysław Janek, Aleksandra Janek, Andrzej Sikora
Gimnazja
Nr 1 Jawor – opiekun Mirosława Otoka uczniowie: Kamil Kozicki, Radosław Micuda , Grzegorz Kozłowski
Nr 2 Jawor – opiekun Iwona Zielińska uczniowie: Michał Chmielewski, Maksymilian Jastrzębski , Jonatan Detyna
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Jawor – opiekun Grażyna Żmuda uczniowie: Paweł Masłowski, Patryk Rosiak, Norbert Golec
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jawor - opiekun Beata Rozpędzka i Aleksandra Jakimow uczniowie: Tomasz Warkiewicz, Magdalena Muraszko, Aurelia Żarkowska
Gimnazjum Budziszów Wielki - opiekun Jan Gagat uczniowie: Adriana Chałupka, Wiktoria Gembara i Wiktoria Stachurska
OHP Jawor - opiekun A.Kowalik uczniowie: Patrycja Hrymak, Patrycja Taniukiewicz, Beata Matynia
Ponadto DYPLOMem UZNANIA i statuetką – wyróżniono Danutę i Ireneusza Borejków za zdobycie KGP czyli wejście na najwyższe szczyty 28 pasm górskich w Polsce.

                             GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM!


       projekt i wykonanie SN-DESIGN