Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia
przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
Rajdy - Rajd ,,CHOINKA NOWOROCZNA"

Nowy sezon turystyczny rozpoczynamy

Rajdem ,,CHIONKA NOWOROCZNA''.

 

 36 CHOINKA NOWOROCZNA   
Nadszedł kolejny rok wędrówek. Tradycyjnie rozpoczęliśmy go Rajdem ,,CHOINKA NOWOROCZNA’’. Brać turystyczna spotkała się w Chacie pod Lipą w Chełmcu Raczycach 14.01.2017r.Organizatorzy imprezy Bogusław Zieliński  i Roman Zieliński złożyli uczestnikom spotkania noworoczne życzenia:
Zdrowia, radości, miłości, pieniędzy i pomyślności.
    Aby każdy dzień przyniósł wiele miłych chwil,
           a także dodawał mnóstwo sił!
        Wielu przyjaciół na każdym kroku,
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2017 ROKU!
Miło spędziliśmy czas w pięknej zimowej aurze, przy cieple kominka, śpiewie i choinkowych potrawach: kaszance z cebulką i grzańcu. To już wieloletnia tradycja! A życzenia organizatorów niech się spełnią!!!

 *******************************************

 35 JUBILEUSZOWA CHIONKA NOWOROCZNA
Spotkanie noworoczne odbyło się w pięknej zimowej aurze, 16 stycznia w Chacie pod Lipą. Wszystko w koło otulone było białą śnieżną pierzynką. Po życzeniach noworocznych i dobrych radach na 2016r. przekazanych przez organizatorów imprezy, rozpoczęliśmy biesiadowanie w ,,Sali Kominkowej’’ naszej chaty. Humory wszystkim dopisywały, a słowa turystycznych piosenek rozbrzmiewały po lesie. Jak zawsze, nie zabrakło tradycyjnych potraw: kaszanki z cebulą i grzańca. Umileni dobrą zabawą, otoczeni kręgiem przyjaciół co zawsze życzliwi, witaliśmy Nowy Rok, a nasz uśmiech od ucha do ucha nikogo nie dziwił!  

 Niech Wam zdrowie dopisuje, na każdym kroku,

a pomyślność nie opuszcza w 2016 roku.

Organizatorzy: Bogdan Zieliński, Roman Zieliński

 *****************************************

34   Choinka Noworoczna
        Sezon turystyczny 2015 tradycyjnie rozpoczęliśmy Rajdem Choinka Noworoczna. Spotkanie odbyło się  10 stycznia. Na swoim ranczo w Słupie gościli nas Marzanna i Jacek Chuchlowie, a nad całością przebiegu imprezy czuwali Iwona i Roman Zielińscy. Oprawa muzyczna należała do Basi i Wojtka   Firkowiczów.
Pozostali uczestnicy noworocznego spotkania na turystycznym szlaku to: Leszek Drabczyk, Mariola i Bagdan Golonkowie, Ania Szuba, Ania Orda, Mariola Łupkowska, Gosia i Jacek Skołdowie, Gieniu Zwierzchowski.

BRACI TURYSTYCZNEJ ŻYCZYMY POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2015 ROKU!
 

 

 2006 Jawor2007 Bolkowice2008 Jawor2009 Jawor2010 Goczałków
projekt i wykonanie SN-DESIGN